E-Ticaret
image

Web Tasarım

Müşterilerinize en doğru ulaşmanın ilk adımı bir web sitesidir.

Bir web siteniz olması aslında rakiplerinize atabiliceğiniz en büyük ara farklardan biridir. Bir web sitesi sahibi olmak gelişen online alanda bazen yeterli olmayacaktır.

Web tasarımı, sitedeki tüm unsurların ve içeriğin şık ve görsel bir düzenlemesidir. Renk aralığı, arka plan, menüler, logo, slaytlar, görsel efektler, fotoğraflar ve resimler, videolar, yazı tipi seçimi ve sayfanın genel özel vizyonunu ve temasını oluşturan görünümün genel gelişimi ve düzeni firmanızın ön planda yer almasının ana unsurudur.

Evinizi dekore ederken, temiz ve düzenli olduğundan, tüm detayların yerinde olduğundan, en sevdiğiniz tabloları eklediğinizden, rahat mobilyalar seçtiğinizden vb. düzeni tam yaptığınızdan emin olursunuz. Sonuçta, tüm bunlar olmadan, neredeyse ev olarak adlandırılamayacak çıplak ve soğuk duvarlar elde edeceksiniz. Aynı şey web sitenizde de olur. Ana sayfadan yararlı içerik, güzel renkler ve resimler alırsanız, onu temassız ve kullanışlı olmadan bırakın, o zaman sıradan bir sayfa kalır. Elbette, estetik, kullanıcıları dönüştürmek için tek ön koşul değil, müşteriyi çeken ve geri adım atmak istememesi için her şeyi yapan bir köprü görevi görüyor. Unutmayın, modern yaratıcı tasarım öncelikle basit ve sezgiseldir. Siz onları bu seçimi yapmaya teşvik etmedikçe insanlar sizi seçmeyecekler.


Web sitenizin düzeni neden modern ve yaratıcı olmalı?


Sitenin yapısını tanımlayan şablona düzen denir. Onun sayesinde, web kaynağında gezinmek için net yollar elde edersiniz ve en önemli unsurların nereye yerleştirileceğini anlayabilirsiniz. Önemli bilgileri sezgisel olarak bulmanın kolay olduğu iyi bir düzen seçerseniz, kullanıcılarınız sitede kalacaktır. Ana sayfadaki bilgiler yanlış yerleştirilmişse, tasarım çok parlak veya donuksa, sayfanın yüklenmesi uzun zaman alıyor, o zaman kullanıcılar kesinlikle bu web kaynağından çıkacak. Sitelerdeki kullanıcı davranışları ve düzenleri çok yakından ilişkilidir.

En iyi modern tasarım, ana sayfanıza dikkat çekebilir ve dönüşümleri artırabilir. Bu nedenle, mükemmel düzeni geliştirmek için daha fazla zaman harcamak, daha sonra fazladan bir dakika bile fedakarlık etmeye hazır olmayan kullanıcıları kaybetmekten daha iyidir. İyi tasarlanmış bir ana sayfa, şirketinizin yüzüdür. İzleyiciyi selamlayan ve tüm faydalarını gösteren ana sayfa tasarımıdır. Yalnızca yaratıcı bir web sitesi düzeni, kullanıcıların ilgisini çekebilir ve onlara sitenin tamamını keşfetmeleri için bir teşvik sağlayabilir. Ne yazık ki, ilham bulmak ve yeni, ilginç ve yaratıcı bir şey yaratmak her zaman o kadar kolay değildir. Bu durumda, web tasarımcısı, dünyanın dört bir yanındaki tasarımcıların ilham kaynağı olarak kullandığı en popüler ve etkili sitelerde fikir aramalıdır. Sonuçta, en iyi öğretmen bir örnektir ve size fikir bulmak için en iyi unsurdur.

Web Tasarımı ve Geliştirme

İhtiyaçlarınıza uygun web sitesi tasarımını seçin.
Kurumsal, blog veya özel web sitenizi oluşturmak için web tasarım hizmetleri mi arıyorsunuz?
İŞ ORTAĞIMIZ OLUN!

PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN!

Harika bir ekibin projenizi kendi projesi gibi sahiplenmesi ve sizin için inanılmaz işler yapmasını ister miydiniz?


Teklif Al

Bize 👋 Merhaba Deyin!

Blog \ Gelişmeler

Android ve IOS TASARIM Hizmetimiz

16 Aralık 2020

Mobil Uygulama Tasarımı

Bugün, tüm iyi bilinen mobil uygulamalar, UI / UX tasarımı dikkate alınarak tasarlanır.Devamını Oku
E-Ticarette En önemli unsurlardan biri aslında tasarımıdır.

7 Aralık 2020

E-Ticarette Tasarımı

Sitenin birincil hedefi, nitelikli potansiyel müşteriler listesi geliştirmek, ürün satmak, kaynak sağlamak veya marka bilincini güçlendirmek mi olacak?


Devamını Oku
Web tasarımı neden önemlidir?

27 Kasım 2020

Web tasarımı nedir?

Bir web sitesi bir web sitesidir, değil mi? Yanlış. Eski, kafa karıştırıcı veya bozuk bir web sitesi markanıza zarar verir.Devamını Oku