MARKA HİZMETLERİ

Tanınabilir ve sevilen bir marka, bir şirketin sahip olduğu en değerli varlıklardan biridir. Hatta müşterilerin %59'u bildikleri markalardan ürün almayı tercih ediyor.

Sonsuz satış ve çılgın hayranlarıyla nasıl aranan bir marka olursunuz?

Bir müşteriye veya müşteriye verdiğiniz sözü belirleyerek. Buradaki zorluk, onlara tüm kanallarda açık ve tutarlı bir mesaj iletmektir.

Bir girişiminiz varsa, markanızın temelini oluşturacak doğru mesajla pazarınıza girecek birinci konumdasınız demektir.

Bir şirketiniz varsa, kökten iyileştirilmiş bir marka stratejisi ve kimliği için mesajınızı netleştirmek için mevcut müşteri deneyiminden yararlanabilirsiniz.

Markanızın hangi aşamada olduğu önemli değil - içinizde ne, nasıl ve neden var . Sadece tüm bu inanılmaz değeri yüzeye çıkarmamız ve pazardaki konumunuzu belirleyecek ve işinizi uzun vadede büyütecek net bir stratejik yöne yerleştirmemiz gerekiyor.

Etkili marka stratejisi, kimlik tasarımı ve pazarlama, işletmenizin şunları yapmasını sağlayacaktır:

Rekabetten farklılaşın
Doğru kişileri etkili bir şekilde hedefleyin
Hikayenizi tutarlı bir şekilde anlatın

Markanız için farkındalık, güven, sadakat ve savunuculuk oluşturmanıza yardımcı olmak için ticari marka hizmetlerimizin görünümü .

SpaceFor Yazılım ve Marka Hizmetleri

Sosyal Medya Yönetimi

Social media management is the method of managing your business's online presence on social media platforms such as Instagram, Facebook and Twitter by analyzing, publishing and creating content you post. Also, social media management includes interacting and interacting with users on social media. spaceFor is the industry's leading creative agency providing competitive social media management services. Your business can start developing brand awareness and generating income from social media platforms such as Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin, and more.
spaceFor is the industry's leading creative agency providing competitive social media management services. Your business is on social media platforms such as Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin, and more. can start to build brand awareness and generate revenue ...

Brand Management

It builds your attention-getting reputation and helps users navigate your offer and We design systems that will help investors show your motivation. Brands We know that innovative, commercial and cultural differences can be made in our mentality and lifestyle. We are not concerned with superficial or incremental change. We make different things that make you unique and you too you are here to do things differently and in a fascinating way
İş Ortağımız Olun!

PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN!

Harika bir ekibin projenizi kendi projesi gibi sahiplenmesi ve sizin için inanılmaz işler yapmasını ister miydiniz?

Teklif Al

Bize 👋 Merhaba Deyin!

Özel ihtiyaçları için özel çözümler arayan kartuscenter.com e-ticaret altyapısı olarak SoaceFor E-commerce'i tercih ediyor!
Kartuscenter altyapısı olarak spacefor.net'i tercih etti.
Spacefor Dijital Hizmetler
SpaceFor.net E-ticaret, Web Yazılım, Tasarım
SpaceFor Yazılım ve Geliştirme Hizmetleri Size Özel Hizmetlerimiz

MARKA STRATEJİSİ

Marka Keşfi.

Her marka stratejisi, iş modeliniz ve süreciniz hakkında temel bilgileri ortaya çıkarmak için derin bir dalışla başlar. Keşif oturumları gereksinimleri toplamak, beyin fırtınası yapmak, netlik kazanmak ve yaptığınız şeyin arkasındaki amacı anlamak için yapılır. Stratejik yön ve kimliğin iş hedefleri ve müşterinizin ihtiyaçları ile uyumlu olması için neyi, nasıl ve neden tanımlıyoruz.

Rakip analizi.

Öne çıkmak için neyle karşı karşıya olduğunuzu bilmelisiniz. Marka kimliği, web sitesi deneyimi, dijital pazarlama ve daha fazlası alanlarında rakiplerin veya karşılaştırmalı markaların üst düzey analizini yapıyoruz. Bu önemli egzersiz, işinizi etkili bir şekilde konumlandırmak için fırsat alanlarını ve temel farklılıkları belirler.

Hedef kitle.

Müşterilerinizi ne kadar iyi anlar ve tanımlarsanız, marka mesajınız ve pazarlamanızla ilgili deneyimlerini o kadar çok özelleştirebilirsiniz. Genel hedef kitlenizin demografisini özetliyoruz, ardından değerleri, yaşam tarzı, motivasyonları, acı noktaları ve daha fazlası hakkında daha fazla ayrıntı sağlayan belirli alıcı kişileri geliştiriyoruz. Bunlar, tüm marka iletişiminizle özlü bir şekilde konuşmak istediğiniz kişilerdir.

Marka Sesi.

Hedef kitlenize doğru şekilde mi hitap ediyorsunuz? İnsanlar, kendileriyle konuşan uygun bir ses ve üslupla desteklenen net bir hikayeye sahip otantik markalar ararlar. Her markanın zaman içinde tutarlı bir şekilde uygulanması gereken benzersiz bir iletişim tarzı vardır. Sizin için bir marka sesini - bir stil, bakış açısı ve kişilik - tanımlamaya yardımcı oluyoruz. Ek olarak, markanızın tonunun mesajın türüne ve hedeflenen kitleye bağlı olarak nasıl değişebileceğini size gösteriyoruz.

Marka Mesajı.

İşletmenizin, markanızın özünü ve tüketicilerinize sağladığı değeri yakalayan kısa ve etkili marka mesajlarına ihtiyacı var. Genel hikayeniz dikkat çekmeli ve duygusal bir tepki uyandırmalıdır. Hakkında sayfanızda kullanabileceğiniz benzersiz bir slogan veya slogan, misyon beyanı, değer önerileri ve genel bir marka hikayesi hazırlayabiliriz (bu çalışmalar, bir web sitesinde en çok ziyaret edilen sayfalardan biridir). Tüm bu marka ifadeleri, işinizi büyütmek için stratejiler ve taktikler tanımlarken aynı başucu kitabından çalışmanıza olanak tanır.

Müşteri yolculuğu.

İşinizle ilgili farkındalık kazanmaktan ilk yatırım yapmaya ve ötesine kadar, alıcı personelinizin yolculuğunun temel aşamalarını anlamalısınız. Yaşam döngüsünün her adımında tüketicinin ihtiyaçlarını destekleyecek yol gösterici ilkeler, taktikler ve eylem çağrıları belirliyoruz. Bu müşteri yolculuğunun haritası, karar verme sürecinin her aşaması için içerik tanımlamanıza ve geliştirmenize yardımcı olur. Yollarının satış ve elde tutmaya götürmesini sağlar.

Yukarıdaki markalama hizmetlerinin tümü, bir sonraki aşamayı düşünmeden önce, kalıcı bir marka geliştirmek için kritik öneme sahiptir: renkler, yazı tipleri ve grafikler.

Search engine optimization

SEO is a digital marketing that focuses on your website's presence in search engines such as Google. It means search engine optimization with strategy. When you understand how SEO works, different tactics to increase your visibility (or ranking performance) in search results you can use.

Search and Video Marketing

Paid search advertising, seeking an important service or product using a search engine catches the intended customer. Mass-based advertising methods (newspaper, magazine, etc.) Where it can be displayed as, search engines can search for a particular service or product online. Captures any customer from any demographic researching or buying.

Remarketing and Retargeting

Tailoring your remarketing methods, keeping your business ahead of your target market important in terms of About 70% of website visitors with display advertising When targeted, it is more likely to convert on your website. capable in spaceFor our experts, our customers' reputation, profitability, customer percentage and customer satisfaction It is a pioneer in remarketing practice to increase. All interactions with your target audience are necessary We have a vision to fulfill - especially when it comes to remarketing.


Video and Photo Content

Attractive photos and videos as part of a marketing strategy that provides business results we create.
The perfect combination of publicity and storytelling that increases your marketing profits. Therefore, cleverly in close collaboration with our customers to create balanced custom photos and videos we are working.
We are not talking about infomercials here, charming, attractive and emotional that can make your business live online We are talking about interesting storytelling.
İş Ortağımız Olun!

PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN!

Harika bir ekibin projenizi kendi projesi gibi sahiplenmesi ve sizin için inanılmaz işler yapmasını ister miydiniz?

Teklif Al

Bize 👋 Merhaba Deyin!

Özel ihtiyaçları için özel çözümler arayan kartuscenter.com e-ticaret altyapısı olarak SoaceFor E-commerce'i tercih ediyor!
Kartuscenter altyapısı olarak spacefor.net'i tercih etti.
Spacefor Dijital Hizmetler
SpaceFor.net E-ticaret, Web Yazılım, Tasarım

MARKA KİMLİĞİ

Marka Adlandırma.

Harika bir marka adı bir konuşma başlatır ve daha fazla araştırmaya davet eder. Sağlam bir iş fikriniz, ürününüz, hizmetiniz veya kursunuz var, ancak ideal adı geliştirmek için yardıma ihtiyacınız var. Sürecimiz, benzersiz imzanız haline gelen, ancak pazarda büyüme ve genişlemeye izin veren unutulmaz bir marka adı üretir.

Logo tasarımı.

Benzersiz marka kimliğinizin herkes tarafından tanınması gerekir. Yaratıcı keşfin ardından, bir logonun ilk eskiz konseptleri üretilir. İyileştirme için ilerlemek için bu konsept tasarımlardan birini seçeceksiniz. Tüm markalama ve pazarlama materyalleri için kullanılabilecek nihai çıktı ile bir logo tasarımı tamamlanacaktır. Güzel bir logonun yanı sıra renkleri, tipografiyi ve markanıza özgü bir desen veya simgeleri içeren bir kimlik sistemi geliştireceğiz.

Paketleme dizaynı.

Ürününüzün sadece yıldız olması gerekmez, aynı zamanda mükemmel ambalaj tasarımının markanızın başarısı üzerinde büyük bir etkisi vardır. Marka yönergelerinizi kullanarak, müşterileri heyecanlandıran ve onlarla bağlantı kuran bir ürün paketi tasarlayacağız. Marka ambalaj tasarımı çözümlerimiz, hedeflediğiniz hayranlık faktörü ile hedef kitlenizin kolayca anlayacağı basit ve net kavramlardır.

Marka Stil Kılavuzu.

Markanızın tüm iletişimlerde ve ileriye dönük yardımcı materyallerde tutarlı bir şekilde kullanıldığından emin olmanız gerekir. Bu kılavuz, anlaşılır ve ölçeklenebilir olması için her şeyi güzel bir şekilde paketler ve markanızı yakalar. Bahsetmiyorum bile, tüm ekip üyelerinin kim olduğunuz ve neden iş yaptığınızla uyumlu kalmasına yardımcı olur. Marka amacınızı, sesinizi, logo kullanımınızı, kimlik sisteminizi (renkler, yazı tipleri, desenler) ve farklı alanlarda marka kimliğinizin uygulamasını belgeleriz.

Web sitesi tasarımı.

Harika web tasarımı yeni, temiz ve basittir ve daha da önemlisi dönüştürür. Bir web sitesinde olası satış yaratmanın ve dönüşümün anahtarı, insanların hedeflerine hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmaya bağlıdır. Hedef kitleniz için keyifli bir kullanıcı deneyimi yaratıyoruz, ancak iş değerleriniz ve hedeflerinize odaklanıyoruz. Duyarlı web tasarım ve geliştirmemiz, işletmenizin tüm masaüstü ve mobil cihazlardan erişilebilmesini sağlayacaktır. İster küçük bir işletme web sitesine veya e-ticaret çözümüne ihtiyacınız olsun, harika bir kullanıcı merkezli deneyim sunmak, hafife almadığımız bir zorluktur.

SpaceFor Yazılım ve Geliştirme Hizmetleri

Online Webinar and Conference

COVID-19 due to canceled conferences, events, sales meetings and corporate seminars It is a big challenge for companies, events and conference organizers all over the world.
When no one can do anything for physical events, you can virtually put your activity in a physical it can help you organize from event to an online event or We can arrange for the future that it will be treated as a hybrid event at the same time.
spaceFor helps event organizers manage virtual events without potential risk Provides turnkey services to become.
SpaceFor Yazılım ve Geliştirme Hizmetleri

MARKA PAZARLAMASI

Ortam veya dağıtım platformundan bağımsız olarak, içerik hala kraldır. Ancak, katılımı artıran ve markanızın performansını artıran, içeriğinizi nasıl oluşturup tanıttığınızdır.
Markalaşmaya yönelik çevrimiçi pazarlama hizmetlerimiz, olağanüstü sonuçlar elde etmek için markanızın değerlerinden ve hedeflerinden yararlanır.
Çevrimiçi en iyi uygulamaların son noktasında kalan deneyimli dijital pazarlama uzmanlarıyız. Dijital marka hizmetleri listemiz şunları içerir:

SEO ve İçerik Pazarlama .

Söylemek istediğimiz gibi, içerik yeni SEO'dur. Marka bilincini artırmanın ve web sitenize alakalı organik trafik oluşturmanın en etkili yollarından biri alakalı, optimize edilmiş içeriktir. Arama motoru sonuçlarında konumlandırmak için her zaman kapsamlı bir strateji geliştiriyoruz. Daha da önemlisi, hedef müşterinize hitap eden ve daha fazlası için geri gelmelerini sağlayan içerikler oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Pazarlaması .

Bilgili tüketiciler satın alma kararları vermek için sık sık sosyal ağları kullanıyor - bunların %74'ü çok büyük! Seçilmiş içerik, orijinal düşünce, etkileşim, müşteri hizmetleri ve ücretli reklamlarla topluluğunuzla nasıl daha iyi bağlantı kuracağımızı belirliyoruz. Bu, web sitenize artan marka bilinci ve trafikle sonuçlanır.

E-posta Pazarlama .

Müşterileriniz sizden sandığınızdan daha fazlasını duymak istiyor! E-posta kampanyaları, müşterilere ulaşmak için en başarılı çevrimiçi marka hizmetlerinden biridir. E-posta listenizi oluşturmak için bir strateji geliştiriyoruz, e-posta pazarlama kampanyaları yürütüyoruz ve müşteri yolculuğunda liderlere yardımcı olmak için uygun mesajları hazırlıyoruz.

Ücretli Reklam .

Google Ads ve / veya Facebook Reklamlarını kullanan yüksek düzeyde optimize edilmiş PPC kampanyalarımız, veriye dayalı hedefleme ve A / B ayırma testi ile desteklenen yüksek kaliteli olası satışlar sağlayacaktır. Tüm reklam planları strateji, kurulum, yönetim ve raporlamayı içerir.
Yukarıdaki alanların her birinde, ticari zorlukları belirlemek ve markanıza özel dijital marka hizmetleri uygulamak için sizinle işbirliği yapıyoruz.

Markanız bir logo, isim veya renk şemasından daha fazlasıdır. Şirket olarak çok temel düzeyde kimsinizdir.
Markalaşma, müşterilerin işletmeniz hakkında nasıl hissettiğini belirler ve doğru yapıldığında her temas noktasında duygusal bir tepki ortaya çıkarabilir. Güçlü markalara sahip işletmeler, uzun vadede sadık müşterilerini korurlar ve yeni kitlelerin ilgisini çekmekte daha kolay zaman geçirirler çünkü bu şirketlerin neyi temsil ettiğini zaten biliyorlar.
Tüm bunlar, işletmenizi çevrimiçi ve başka bir yerde etkili bir şekilde markalaştırmıyorsanız, pazarlama çabalarınızın önüne bazı büyük engeller koyduğunuzu söylemektir.
Markalaşma hizmetleri, ister sıfırdan bir marka kimliği oluşturmaları gerekse de temel mesajlarını ve şirket değerlerini iletmenin daha iyi bir yolunu bulmaları gerekip gerekmediği, mücadele ettikleri her konuda şirketlere yardımcı olabilir.

spaceFor, marka stratejisi ve kimliği, web sitesi tasarımı ve dijital pazarlama konularında uzmanlaşmış bir marka ajansıdır. Stratejik iş hedeflerinizi karşılamak için tasarlanmış, etkili insan merkezli deneyimler sunuyoruz.
İş Ortağımız Olun!

PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN!

Harika bir ekibin projenizi kendi projesi gibi sahiplenmesi ve sizin için inanılmaz işler yapmasını ister miydiniz?

Teklif Al

Bize 👋 Merhaba Deyin!

Özel ihtiyaçları için özel çözümler arayan kartuscenter.com e-ticaret altyapısı olarak SoaceFor E-commerce'i tercih ediyor!
Kartuscenter altyapısı olarak spacefor.net'i tercih etti.
Spacefor Dijital Hizmetler
SpaceFor.net E-ticaret, Web Yazılım, Tasarım
Formunuz bize ulaştı..
Lütfen Formu Kontrol Ediniz.