SpaceFor İşletmenizin büyümesine destek veren bir dijital ajans firmasıdır. İşletmenizin en kolay büyümesini hedefliyor ve kollatı sıvıyoruz.
Spacefor

Kısaca Biz

Yaratıcı ajans "SpaceFor", işlerine tutkuyla bağlı profesyonellerden oluşan bir ekiptir. Müşterilerimize bir marka oluşturmak ve daha fazla tanıtmak için bir dizi etkili çözüm sunuyoruz.

Temel yetkinliklerimizin listesi şunları içerir: Web Tasarım, Markalaşma, Kurumsal Kimlik, Cloud Hizmetler, Mzel Yazılım Çözümleri, Tasarım, Mobil Geliştirme, Grafik tasarım, ticari markaların tescili.

Uzun yıllar boyunca köklü bir şekilde kurulmuş olan müşterilerle etkileşim sistemi, Türkiye ve Kıbrıs'ın herhangi bir bölgesinde ve yurtdışında projeleri başarıyla uygulamamıza olanak tanır.

İş Ortağımız Olun!

PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN!

Harika bir ekibin projenizi kendi projesi gibi sahiplenmesi ve sizin için inanılmaz işler yapmasını ister miydiniz?

Teklif Al

Bize 👋 Merhaba Deyin!

Özel ihtiyaçları için özel çözümler arayan yenikartus.com e-ticaret altyapısı olarak SoaceFor E-commerce'i tercih ediyor!
yenikartus altyapısı olarak spacefor.net'i tercih etti.
Spacefor Dijital Hizmetler
SpaceFor.net E-ticaret, Web Yazılım, Tasarım

Biraz Tarih

Firmamız 2014 yılında genç bir hayal stüdyosu olarak kurulmuştur. Tasarım ve markalaşma alanındaki 6 yıllık çalışma boyunca çok deneyim kazandık, birden fazla proje hayata geçirdik ve birden fazla firmaya çözüm odaklı eğitimler verdik. Bu süre zarfında, son derece profesyonel bir ekip oluşturduk (önde gelen çalışanlarımız şirkette 5 yıldır çalışıyor) ve marka oluşturmak ve tanıtmak için kanıtlanmış bir teknoloji ortaya çıktı. Ajansımızın varlığı bütçe, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, büyük şirketler ve ünlü kişilerle çalışmaktır.

Profesyonel topluluk tarafından kabul gördük ve müşterilerimizin güvenini kazandık (üçte birinden fazlası düzenli müşterilerimiz haline geldi).

İşimizde bizim için önemli olan
Profesyonellik ve yetenek

Çalışanlarımızın her birine profesyonellikleri ve yaratıcı bireysellikleri için değer veriyoruz; bu olmadan tasarım, pazarlama ve reklam alanında çalışmak imkansızdır.

Spacefor ile işletmenize en uygun yazılım çözümleri üretmeyi hedefliyoruz ve sizin için en uygun yazılımı sunuyoruz.
Spacefor sizlere özel yazıl üreten bir dijital ajans firmasıdır.
Takım olarak yaklaşım

Ajansımızın çalışmalarının bir ekip yaklaşımına dayandığını abartmadan söyleyebiliriz. Yeni markaların yaratılması ve tanıtılması, taze fikirler olmadan imkansızdır, bu nedenle her projenin uygulanması için, kanıtlanmış algoritması ilginç ve kaliteli konseptler oluşturmaya yardımcı olan beyin fırtınası oturumları düzenliyoruz.

Profesyonel kendini gerçekleştirme olasılığı

Her projenin başarısı büyük ölçüde profesyonelliğimiz ve becerimize bağlıdır, ancak olumlu bir duygusal tutum ve tüm ekibin profesyonel olarak kendini gerçekleştirme duygusu çok önemlidir. İlginç, büyük ölçekli projelerde dostane bir ortam ve kolektif katılım birleşir, özgürleştirir, her çalışanın yaratıcı potansiyelini açığa çıkarmaya yardımcı olur ve profesyonel gelişim ve cesur ve ilginç fikirlerin uygulanması için iyi bir temel oluşturur.

Müşterilerimiz için etkili pazarlama araçları oluşturmaya çalışıyoruz. Geliştirdiğimiz markalar pazarda başarıyla tanıtılmakta, reklam kampanyaları hatırlanmakta ve verilen görevleri çözmektedir. Profesyonel katkımızın, müşterilerimizin işlerini güçlendirmeye ve Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetin'deki markalaşma endüstrisini şekillendirmeye katkıda bulunmasından gurur duyuyoruz.

Formunuz bize ulaştı..
Lütfen Formu Kontrol Ediniz.