SpaceFor İnternet Pazarlama Ajansı, yeni müşteriler çekmek için duman ve aynalara güvenmeyen dinamik, çok yönlü ve tam hizmet bir dijital pazarlama ajansıdır . Bunun yerine SpaceFor, web sitemize yeni müşteriler çekmek için kendi arama motoru optimizasyonuna (SEO) ve pazarlama becerilerine güveniyor.

Biz statik bir şirket değiliz. Kendimizi belirli sektörlerle sınırlamıyoruz. SpaceFor, herhangi bir sektördeki her büyüklükteki şirkete yardımcı olmak için özel bir web sitesi oluşturmak ve birden çok dijital pazarlama hizmetini kullanmak için deneyim ve profesyonellere sahiptir .

SpaceFor Yazılım ve Geliştirme Hizmetleri
SpaceFor Yazılım ve Geliştirme Hizmetleri

Diğer pek çok ajans, herkese uyan tek bir yaklaşıma güveniyor ve çoğu zaman size caddenin aşağısındaki rakibinizle aynı stratejiyi ve çerez kesici web sitesini sunuyor.
SpaceFor, özelleştirilmiş dijital pazarlama hizmetleri ve benzersiz iş gereksinimlerinizle uyumlu bir plan oluşturmak için sizinle birlikte çalışır. Sadece stratejileri körü körüne uygulayan bir ajans değil, ekibinizin bir uzantısı, pazarınızı ve hedeflerinizi anlayan bir ortak oluyoruz.
Satışları kapatmak için ışıltı ve cazibeyi kullanan ve sonra gerçekleştiremeyen diğer birçok ajansın aksine, SpaceFor müşteri ilişkilerine ve sonuçlarına odaklanır . Yanlış sözler değil, her zaman içerik sunarız ve bütçenizi en üst düzeye çıkararak en fazla yatırım getirisini (ROI) elde etmenizi sağlar.
Bizim incelemeleri ve yorumları konuşsun. İşinizi her gün aydan aya sözleşmelerle kazanıyoruz.
SpaceFor'un sunduğu çok çeşitli dijital pazarlama hizmetlerine aşağıdan bir göz atın. İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin !

SpaceFor, tam hizmet veren bir web pazarlama firmasıdır, yani SEO'dan dönüşüm analizine kadar her şeyi sunuyoruz. Sunduğumuz dijital pazarlama hizmetlerinin birkaç örneği şunları içerir:
Aşağıda, Online pazarlama hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinin:

Arama motoru optimizasyonu

İle alışveriş yapanların yüzde 80'i kendi ürün araştırma başlamadan Online, bu Google, Bing ve diğer arama motorlarındaki arama sonuçlarında bir varlığa sahip kritik. Performans odaklı arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmetlerimiz yardımcı olmak için burada devreye giriyor.
İşletmenize en iyi sonuçları sağlamak için özel SEO hizmetleri de sunuyoruz:
SpaceFor'un arama motoru optimizasyon hizmetleri ile, tam olarak ne elde ettiğinizi bilirsiniz. Sihirli değnek veya gizemli ödeme yapısı yoktur. Her SEO hizmet planı, işlem yapılabilir çıktıların kendi listesiyle birlikte gelir, böylece yolun% 100'ünden haberdar olursunuz.
Bu dijital pazarlama hizmetinden neler bekleyebileceğinizi görmek için SEO fiyatlandırmamıza göz atın !
Yine de SEO nedir ? Bu strateji, Online görünürlüğünüzü artırmaya odaklanır. Arama sonuçlarındaki sıralamanızı yükseltmek için bir teknikler şemsiyesinden ve ayrıca ödüllü ekibimizin uzmanlığından yararlanır.
Arama sonuçlarının ilk sayfasında sıralandığınızda işletmeniz daha fazla potansiyel müşteri, dönüşüm ve gelir sağlayabilir. Bu , kullanıcıların yüzde 75'i arama sonuçlarının ilk sayfasına bağlı kaldığından, daha fazla telefon görüşmesi, fiyat teklifi talebi, gönderi ve web sitesi trafiği anlamına gelir .
Bu dijital pazarlama hizmetinden emin değil misiniz? Müşterilerimizin bazı sonuçlarına bakın:
Dönüşümlerde yüzde 120 artış: Akıllı ve rekabetçi SEO stratejimizle, filo yönetimi yazılımı geliştiren bir teknoloji şirketi olan müşterimize dönüşüm oranlarında yüzde 120 artış sağladık. Siparişlerde yüzde 170 artış: Kişiselleştirilmiş yaklaşımımız ve yerel SEO hizmetlerimizle, yerel bir fine-dining restoranı olan müşterimize ilk 30 günde rezervasyonlarını yüzde 90'dan fazla artırmalarına yardımcı olduk - genel olarak Online siparişleri arttı yüzde 170 oranında . Randevu formlarında yüzde 300 artış: Müşterilerimizin sektörlerini ve işlerini öğrenmeye olan benzersiz bağlılığımızla, bir HVAC şirketi olan müşterimizin aldığı randevu formlarının sayısını yüzde 300 oranında artırmayı başardık . Başka bir vaka incelemesi okumakla ilgileniyor musunuz? Organik iletişim formu gönderimlerini yüzde 70'ten fazla artıran Reynolds Building Solutions için SEO stratejimizin performansına derinlemesine bir göz atın !
Ortağınız olarak SpaceFor ile SEO stratejinizin gerçekleştireceğine güvenebilirsiniz.
Tıklama başına ödeme reklamcılığı En uygun maliyetli reklamcılık stratejilerinden biri olarak - Google Ads'e harcanan her 1 Türkiye doları için ortalama 8 Türkiye doları getiri sağlar - tıklama başına ödeme (TBÖ) reklamcılığı, her büyüklükteki ve pazardaki işletme için güvenilir bir seçimdir.
PPC, şirketinize anında rekabet avantajı sağlar.
Bu dijital pazarlama hizmetiyle, organik arama sonuçlarının üzerinde görünen bir reklam oluşturuyorsunuz. Ancak, belirli anahtar kelimeleri ve kitleleri PPC reklamlarıyla hedeflediğinizde yalnızca belirli arama sonuçları için görünür.
Bu özellik, basılı reklamlara göre çok büyük bir avantajdır .
İlan tahtası gibi basılı bir reklamla, muazzam miktarda gösterim elde ediyor, ancak az sayıda dönüşüm elde ediyorsunuz. Ayrıca, peşin, sabit oranlı bir ücret ödüyorsunuz, bu da yatırım getirinizi (YG) azaltabilir.
Buna karşılık, PPC reklamınız için ödeyeceğiniz tek zaman, birisi onu tıkladığında olur.
Bizim ile ödüllü takımın PPC bilgisi, hedef tüketicilerin satın almaya hazır reklamlar oluştururuz. Ayrıca , alışveriş yapanlara en iyi deneyimi sunmanızı sağlamak için reklamlarınızın kopyasından açılış sayfasına kadar her yönüne ince ayar yapıyoruz .
Aşağıdaki örnek olay incelemeleriyle bu dijital pazarlama hizmetinin sizin için neler yapabileceği hakkında daha iyi bir fikir edinin:
PPC dönüşümlerinde yüzde 164 artış: Detroit'teki bu otomobil ürünleri üreticisi, ekibimizle ortaklık yaparak PPC reklamlarından elde ettikleri dönüşümleri yüzde 160'ın üzerinde artırdı . Ücretli potansiyel müşterilerde yüzde 122 artış: Bu otobüs kiralama şirketi, PPC kampanyası için SpaceFor'u seçtiğinde, reklamlarının potansiyel müşteri üretimini yüzde 120'den fazla artırmasını beklemiyorlardı - ancak SpaceFor'un yaptığı tam olarak buydu. PPC dönüşümlerinde yüzde 141 artış: Bu Texas noter şirketi SpaceFor ile PPC dönüşümlerini yüzde 140'tan fazla artırdı . Bu, bu büyüyen şirket için daha da fazla iş yapılmasına yol açtı. PPC'nin etkinliğine derinlemesine bir bakış için, şirketin dönüşüm başına maliyetinde yüzde 20 düşüş ve Google Ads'ten elde edilen dönüşümlerde yüzde 108 artışla sonuçlanan York Saw and Knife örnek olay incelememizi keşfedin !
PPC ve SEO arasında tartışıyorsanız, sonuçlar elde etmek için mükemmel ortaklardır .

Sosyal medya yönetimi ve reklamcılık

İşletmelerin yalnızca yüzde 26'sı sosyal medyayı kullanıyor , ancak yine de kullanıcı satın alımları üzerinde büyük bir etkiye sahip. Aslında, insanların neredeyse yüzde 75'i , bir çift spor ayakkabı, biraz ısıtma yağı veya evleri için yeni döşeme satın alıyor olsun, bir satın alma kararı verirken sosyal medyayı kullanıyor .
Bahsetmiyorum bile, ortalama bir kullanıcı İnternet zamanının neredeyse yüzde 30'unu sosyal medyada geçiriyor .
Sosyal medya pazarlaması, Facebook'tan Twitter'a ve Pinterest'e kadar sosyal medya platformlarındaki Online varlığınızı iyileştirmeye odaklanır. Bu strateji her zaman tanıtıcı değildir - eğer öyleyse, muhtemelen istediğiniz sonuçları getirmiyordur.
Bunun yerine sosyal medya yönetimi, takipçilerinizin deneyimine öncelik verir. Onlara alakalı, yüksek değerli içerik sağlar ve ekibinizle etkileşimde bulunmalarına ve marka farkındalığını ve müşteri sadakatini geliştirmelerine olanak tanır.
Sosyal medya için birçok Online pazarlama hizmeti (bizimki dahil) reklamı da içerecektir. Bu reklamlar, daha fazla takipçi kazanma hedeflerinize ve ayrıca platformdaki kullanıcıların katılımına yönelik olarak çalışabilir.
Bazı durumlarda, sosyal medya, ürün satın alma gibi dönüşümleri de artırabilir .
Ekibinizdeki sosyal medya uzmanlarımızla, şirketinizin marka bilinirliği oluşturmasına, müşteri katılımını artırmasına ve müşteri geri bildirimlerini ve incelemelerini yönetmesine yardımcı olan özelleştirilmiş bir sosyal medya planı geliştireceğiz .

İçerik pazarlama

Online pazarlama hizmetlerimizin temel bir özelliği, içerik pazarlama paketlerimizdir. İçerik pazarlamasına yatırım yapan işletmeler, içerik pazarlamasını atlayan şirketlere göre altı kat daha fazla dönüşüm gördüğü için bu hizmet paha biçilmezdir .
Her dijital pazarlama ajansı bu sonuçları sunamaz - ancak her ajans SpaceFor gibi değildir. İçerik pazarlamasına kişiselleştirilmiş bir yaklaşım uyguluyoruz, bu nedenle ekibimiz sektörünüzü, hedef kitlenizi ve işinizi öğrenmek için zaman ayırıyor.
Artı, okunması gereken içerik yazmaktan fazlasını yapıyoruz. Aynı zamanda sosyal yardımlar yapıyor, içeriğiniz için özel grafikler tasarlıyoruz. İçerik pazarlama ekibimiz içeriğinizi SEO için de optimize eder, bu da hedef kitlenizdeki daha fazla kişinin blog yayınlarınızı, infografiklerinizi, derinlemesine makalelerinizi ve daha fazlasını bulmasına yardımcı olur.
Sonuç, yalnızca sonuçları yönlendiren değil, aynı zamanda izleyicilere değer sağlayan içeriktir.
Bu SpaceFor müşterisi, SEO ve PPC'ye ek olarak içerik pazarlamasına yatırım yaptı ve bu yatırım , trafikte ve dönüşüm oranlarında yüzde 50'den fazla artış gibi sonuçlara katkıda bulundu . Günümüzde dijital pazarlama söz konusu olduğunda, içerik pazarlaması bir zorunluluktur.

Eposta pazarlama

E-posta ile pazarlama, piyasadaki en uygun maliyetli dijital pazarlama stratejilerinden biridir. Kesin olarak% 4400 gibi son derece yüksek bir YG'ye sahiptir ve işletmenizin potansiyel müşteriler için akılda kalmasına yardımcı olur.
Sadece bu değil, aynı zamanda geçmiş müşterilerle iletişim halinde olmanın, mevcut müşterileri bilgilendirmenin ve potansiyel müşterilerin ilgisini çekmenin harika bir yolu. Adres değişikliği veya yeni işe alınan kişi gibi iş bilgilerini paylaşabilir veya özel indirimler ve kuponlar sağlayabilirsiniz!
E-posta pazarlamasının bir başka avantajı, aşağıdakiler gibi diğer web sitesi pazarlama hizmetleri için bir çıkış noktası olarak hizmet vermesidir:

Video pazarlama

İçerik pazarlama

Sosyal medya pazarlamacılığı


E-postalarınıza, blogunuzdaki son yayınlardan alıntıların yanı sıra aboneleriniz için özel videolar ekleyebilirsiniz. Şirketinizi Facebook, Twitter veya Instagram'da takip etmek için harekete geçirici mesajlar (CTA'lar) bile olabilir .
En iyi bölüm, bu eklemelerin genellikle e-postalarınızın başarısını artırmasıdır. Örneğin video, tıklama oranlarını (TO) yüzde 300 artırabilir . Bu, yalnızca e-posta pazarlamasına yaptığınız yatırımın yanı sıra video pazarlamasına da bir getiri sağlayabilir.
Bu İnternet pazarlama hizmetinin yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için, kapsamlı deneyime ve bilgiye sahip bir ortağa ihtiyacınız var.
Bu tür bir uzmanlık için SpaceFor'e güvenirsiniz . Yirmi yılı aşkın deneyimin yanı sıra ödüllü e-posta pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimizle, peşinde olduğunuz açık ve dönüşüm oranlarını artıran ilgi çekici e-posta pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz.

Web sitesi tasarımı

Web siteniz çoğunlukla potansiyel bir müşterinin markanızla yapacağı ilk etkileşimdir. Bu, onu son derece önemli ve herhangi bir dijital pazarlama kampanyasının gerekli bir parçası haline getirir.
Zaten sahip olduğunuz web sitesine güveniyorsanız, envanter aldığınızdan emin olun. Aşağıdaki öğeleri kontrol edin:
Is duyarlı (akıllı telefonlar ve tablet etkin ve kullanılabilir)
Bir renk şeması izler
Etkili bir gezinme çubuğuna sahiptir
İçerik sayfalarında resimler ve videolar gibi çeşitli multimedya özellikleri içerir
Hızlı yükleme hızı
Bu, bir web tasarımının sahip olması gereken özelliklerin kapsamlı bir listesi olmasa da, kesinlikle en önemlilerinden bazılarıdır. Onlar olmadan değerli müşterileri kaybediyor olabilirsiniz.

Metin Yazarlığı

İle alışveriş yapanların yüzde 70'i yazıları ile bir şirket hakkında bilgi edinmek için tercih, bu iyi yazılmış oluyor içerik oluşturmak için önemlidir - Hedef kitleye tıklayarak bir nedenin sağlamanız gerekir aynı konsept, PPC reklamlar için geçerlidir.
Bu nedenle, dijital pazarlama hizmetleri paketimiz metin yazarlığı paketleri içerir.
Çeşitli sektörlerde uzmanlaşmış olağanüstü bir metin yazarları ekibine sahibiz. Bu size yalnızca ilgi çekici değil, aynı zamanda bilgili olan ve deneyimli bir kitleyle konuşurken kritik olan içerik sağlar.
Hizmetlerimiz ve sonuçları hakkında daha fazla bilgi edinmek için portföyümüzü ziyaret edin ve referanslarımızı okuyun .
Özel bir pazarlama paketi arıyorsanız veya tam olarak neye ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz, lütfen ücretsiz ve zorunluluk içermeyen bir teklif için bizimle iletişime geçin . İşletmeniz, hedefleriniz ve ihtiyaçlarınız hakkında daha fazla bilgi edinmekten ve size mükemmel şekilde uyan özel bir plan oluşturmaktan mutluluk duyarız.

Dönüşüm oranı optimizasyonu

Lider performans odaklı dijital pazarlama ajansı olarak, sonuçların önemini anlıyoruz. Bu nedenle, Online pazarlama hizmetlerimiz , şirketinize dönüşümlerinizi nasıl iyileştireceğiniz konusunda eyleme geçirilebilir içgörüler sağlayan dönüşüm oranı optimizasyonunu (CRO) da içerir .
Web sitenizi dönüşümler için optimize ederek, tüm dijital pazarlama stratejinizi geliştirirsiniz Kapsamlı hizmetlerimizin bir parçası olarak ekibimiz, sektörünüzle ilgili derinlemesine araştırmalar yapar. Ayrıca , kullanıcıları teklif istemek gibi amaçladığınız eylemi tamamlamaya teşvik edecek tasarım veya kopya düzenlemeleri gibi web sitenizde olası değişiklikleri keşfetmek için A / B testini kullanırlar.
Web sitenizi dönüşümler için optimize ederek, tüm dijital pazarlama stratejinizi geliştirirsiniz. Bu, PPC kampanyanızda ve SEO stratejinizde daha büyük kazançlara yol açabilir. Bu, şirketiniz için daha fazla gelir anlamına gelir.

Sesli arama içerik optimizasyonu

Alexa ve Siri gibi cihazlar yükselişteyken, birinin cihazına ya da hoparlöre benzeyen bir cihazla konuştuğunu görmeniz olası değildir. Sesli arama yükselişte ve web sitenizi bunun için optimize etmek önemlidir.
Sesli arama, bir komutu söylemenize olanak tanır ve cihazınız Google'daki en iyi sonuçlara göre cevabı döndürür. Araştırmalar, sesli arama sonuçlarının ağırlıklı olarak öne çıkan snippet'lere dayandığını veya yanıtları için sıfır sonuç konumlandırdığını göstermiştir, bu nedenle web sitenizi optimize etmek çok önemlidir.
Harika bir SEO kampanyası, sesli arama optimizasyonu için harika bir başlangıçtır, çünkü içeriğinizi sesli arama için optimize etmek için yalnızca birkaç ince ayar yapılacaktır.
SpaceFor dijital pazarlama hizmetlerinin avantajları 20 yılı aşkın tecrübemizle, dijital pazarlama hizmetlerimiz size farklı bir rekabet avantajı sunar. Bu nedenle, dünyanın dört bir yanından şirketler Online pazarlama stratejileriyle SpaceFor'u seçer ve bunlara güvenir.
İnternet pazarlama hizmetlerimizin mükemmel olmasının birkaç nedeni şunlardır:
Dijital pazarlamaya iki yönlü bir yaklaşım uyguluyoruz

Hizmetlerimizi orada en iyi yapan nedir?


Onlara hizmet verirken iki yönlü bir yaklaşım benimsiyoruz ve size en iyi sonuçları elde etmek için özel bir kombinasyon kullanıyoruz.
Çoğu dijital pazarlama şirketi, web sitenizi bir numaraya yerleştirmek amacıyla trafiğinizi artırma veya arama motoru optimizasyonu hizmetleri gerçekleştirme hakkında konuşur. Ancak o zirveye ulaştığınızda, web sitenizin trafiğini artırdığınızda ve ilk hedeflerinize ulaştığınızda ne olur?
SpaceFor olarak, web sitenizin trafiğini artırmak ve sitenizi arama motoru sonuçlarının en üstüne çıkarmak istiyoruz - ancak ürünlerinizi kimse satın almıyorsa veya iletişim formlarını doldurmuyorsa dünyadaki tüm trafiğin size yardımcı olmayacağını biliyoruz. Bu nedenle en önemli metriğe, yani dönüşümlere odaklanıyoruz.
Dijital pazarlama firmamız ilk olarak, sitenizi işletmeniz, ürünleriniz veya hizmetlerinizle en alakalı anahtar kelimeler için sıralayan kanıtlanmış SEO stratejilerini kullanmaya odaklanır. Daha sonra, sitenizin içeriğini ve kalitesini iyileştirmeye odaklanıyoruz, böylece daha fazla ziyaretçinin satın alma veya bir formu doldurma olasılığını artırarak, yalnızca başka bir ziyaretçiden ödeme yapan bir müşteriye dönüşüyoruz.
Trafik ve dönüşümlere odaklanan bu iki yönlü yaklaşım, bizi diğer dijital pazarlama hizmeti sağlayıcılarından ayıran şeydir. Kimse harekete geçmiyorsa trafiğin anlamsız olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, ziyaretçilerinizi motive edecek web siteleri oluşturuyor ve ikna edici eylem çağrıları yazıyoruz.
En iyi dijital pazarlama ajanslarının ulaşamayacağı sonuçlar elde ediyoruz Online pazarlama hizmetlerini aramaya başladığınızda, muhtemelen Online sonuçlarınızı iyileştirmenize yardımcı olabilecek bir ajans arıyorsunuz. Bunun daha fazla satış, daha iyi sıralama veya daha fazla hayran ve takipçi anlamına gelip gelmemesi önemli.
Neden size yalnızca marjinal olarak daha iyi sonuçlar veren bir şirkete veya yatırım getirisi vaat edemeyen dijital pazarlama hizmetlerine razı olasınız? Yüzde beş veya yüzde 10 gibi günlük hayatınızda göremeyeceğiniz getiriler almaktan bıktınız mı?
SpaceFor bundan daha iyi sonuçlar verir - gerçek sonuçların tam listesini burada görebilirsiniz. Bazı müşterilerimiz, 90 gün içinde satın alımlarda yüzde 4.000 artış veya arama motoru trafiğinde yüzde 2.700 artış gibi harika ölçümler yaşadı.
Diğer İnternet pazarlama ajansları bizim sonuçlarımızla eşleşemez. Dijital pazarlama hizmetlerinizde yüzde beşten fazla artış istiyorsanız, 888-601-5359 numaralı telefondan SpaceFor'u arayın ve web'den nasıl daha fazlasını alabileceğinizi öğrenin.

Pazarlama ekibinizle ortaklık yapıyoruz

SpaceFor, dijital pazarlama firmanızdan daha fazlasıdır - biz sizin ortağınızız.
Diğer web pazarlama ajanslarıyla çalıştıysanız, hemen bir fark göreceksiniz. İster strateji ekibimizden bir teklif isteyin ister özel hesap yöneticinizle sohbet edin, şirketinize, ekibinize ve hedeflerinize önem verdiğimiz açıktır.

SpaceFor Ekibi

Size işinizle ilgili birçok soru soracağız çünkü sektörünüzle daha önce çalışmış olsak bile, benzersiz şirketiniz için hiç çalışmadığımızı anlıyoruz. Sizi neyin harekete geçirdiğini, neyin harekete geçirdiğini ve uzun vadeli hedeflerinizin neler olduğunu bilmek istiyoruz. Bu soruların yanıtlarından öğrendiklerimiz, uzun vadeli planlar ve pazarlama hedefleri oluşturmamıza yardımcı olur.
Süreç boyunca sizinle çok yakın çalışıyoruz ve sonraki adımlar konusunda asla karanlıkta kalmayacaksınız. Yolculuğunuzun başarılı ve unutulmaz olmasını sağlayacak kişisel bir uzman alacaksınız. Onlara ne konusunda yardımcı olursak olalım, birlikte çalıştığımız her işletmenin başarısına yatırım yapıyoruz. İster sosyal medya yönetimi ister tam hizmetli bir İnternet pazarlama paketi sunuyor olalım, sonuçları yakından izliyor ve raporluyoruz ve sonuçları iyileştirmek için sürekli değişiklikler yapıyoruz.
Yalnızca pazarlama kampanyanızda atılan her adım hakkında bilgilendirilmekle kalmayacak, aynı zamanda web sitenizin trafiğindeki ve dönüşümlerindeki artışı gösteren gerçek zamanlı analizleri de göreceksiniz.
Kaliteli, güvenilir, kişiselleştirilmiş hizmetler sunuyoruz Hepsinden iyisi, SpaceFor bize ihtiyaç duyduğunuz her an kullanılabilir.
Diğer firmalar gibi telefon görüşmelerinden kaçmayız veya e-postaların gelen kutularımızda kalmasına izin vermeyiz. Hemen size geri dönüyoruz. Özel proje yöneticiniz sorularınıza hızlı bir şekilde yanıt verecek, sorunları bir geliştiriciye atayacak ve yeni projeler veya talepler için size bir zaman çizelgesi verecektir.
Sunduğumuz tüm dijital pazarlama hizmetlerinde kaliteyi sunmayı hedefliyoruz .
Müşterilerimiz sunduğumuz kalite seviyesinden dolayı bizi seçti. Ancak, hizmetlerimizi benzersiz ihtiyaçlarına göre kişiselleştirdiğimiz için de bizi seçtiler. Her işletmenin farklı olduğunu biliyoruz ve Online ortamda başarılı olmak için neye ihtiyacınız olduğunu öğrenmek için sizinle birlikte çalışmaya hazırız.

Şeffaflığı bir standart yapıyoruz

Diğer Online pazarlama ajanslarının aksine, şeffaflığa odaklanıyoruz. İster dijital pazarlama hizmetlerimizin fiyatlandırmasını arıyor olun, ister en son PPC kampanyanızın sonuçlarını arıyor olun, bunlara her zaman erişebilirsiniz.

SpaceFor fiyatları Online yayınlar

Aslında, sektörde duyulmamış olan hizmet fiyatlarımızı online olarak yayınlıyoruz. Ayrıca, ekibinize özel bir teklif verdiğimizde, her hizmeti ve fiyatı açıklıyoruz. Bu şekilde, ne elde ettiğinizi tam olarak bilirsiniz.
Sonuçlarınızı raporlamaya gelince, MarketingCloudFX kullanıyoruz . Şirket içi, tescilli yazılımımızdır ve sektörün önde gelen ROI izleme yazılımıdır ve ekibimizin eşsiz başarıya ulaşma çabasını vurgular.
MarketingSpaceFor ile giriş yapabilir ve yatırımınızın sonuçlarını gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz.

İşletmeniz için en iyi dijital pazarlama hizmetlerine nasıl karar verilir?

Her işletme aynı değildir, bu da her şirketin aynı hedeflere sahip olmadığı anlamına gelir.
Bununla birlikte, her işletmenin web sitesi trafiğini, dönüşümlerini ve özellikle gelirini artırmakla ilgilenmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, her strateji benzersiz şirketiniz için farklı bir şekilde çalışabilir.
İşte işletmeniz için hangi dijital pazarlama hizmetlerinin doğru olduğuna karar vermenize yardımcı olacak kısa bir kılavuz.

Trafiği artırmak istiyorsanız İnternet pazarlama hizmetlerini kullanın

Özellikle web sitenize gelen trafiği artırmak istiyorsanız, SEO bir zorunluluktur. SEO kampanyaları, içeriğinizi arama motorlarında zaten aradıkları potansiyel müşterilerin önüne çıkarmanıza yardımcı olur. Web siteniz hedef sorguları aradıklarında görüneceğinden, muhtemelen web sitenizi tıklayacak ve içeriğinizde gezineceklerdir.

Hemen sonuç arıyorsanız İnternet pazarlama hizmetlerini kullanın

Neredeyse anında sonuç veren bir dijital pazarlama hizmeti arıyorsanız, PPC sizin için bir stratejidir . SEO, uzun vadede son derece faydalı olsa da, bazen gerçekten sonuçları göstermesi birkaç ay sürer. Öte yandan, PPC kampanyaları reklamlarınız yayınlanır yayınlanmaz çalışmaya başlar, bu da hemen artan dönüşümleri görme fırsatı olduğu anlamına gelir.
Müşteri hizmeti olarak ikiye katlanabilecek bir strateji arıyorsanız İnternet pazarlama hizmetlerini kullanın
Sosyal medya , müşterilerinizle iletişim kurmanın harika bir yoludur.
İster gönderilerinizden birinin yorumlar bölümünde onlarla sohbet edin, ister belirli bir platformda mesajlaşma özelliğini kullanın, sosyal, müşterilerle iletişim kurmanın harika bir yoludur. Bununla birlikte, aynı zamanda hasar kontrolü yapmanın harika bir yoludur ve bir çeşit müşteri hizmeti görevi görür.
sosyal medya ağ kurmanıza ve iletişim kurmanıza olanak tanır Örneğin, işletmenizde birisi bir üründen memnun olmadığını belirten bir tweet atarsa, doğrudan mesaj göndererek veya yorumlarda doğrudan onlara hitap ederek sorunu hızla çözebilirsiniz.
Marka bilinirliğini artırmak istiyorsanız İnternet pazarlama hizmetlerini kullanın Elbette SEO, işletmenizi arama motorlarında daha fazla göz önünde bulundurarak marka bilinirliğinizi artırmanıza yardımcı olabilir, ancak öngörülebilir gelecek için marka farkındalığınızı oluşturmanıza yardımcı olabilecek başka bir strateji vardır.
Web tasarımı , markanızı gerçekten oluşturmanın ve şirketiniz için dijital bir kartvizit üretmenin harika bir yoludur. Web siteniz aslında dijital vitrininizdir, bu nedenle yazı tipinizden iş renklerine kadar her şey marka bilinirliği yaratmalıdır.

Akılda kalmak istiyorsanız İnternet pazarlama hizmetlerini kullanın

İşletmenizin, müşterilerin ürününüze veya hizmetinize ihtiyaç duyduklarında ilk düşündükleri kişi olmasını istiyorsanız , e-posta ile pazarlama tam size göre . E-posta ile pazarlama, gelen kutularında görünerek potansiyel, mevcut ve geçmiş müşterilerle iletişim halinde kalmanızı sağlar. Kuponlar, bağış toplama tarihleri, mağaza güncellemeleri ve daha fazlasıyla akılda kalabilirsiniz.
Dijital pazarlama hizmetleri hakkında daha fazla sorunuz varsa, SSS bölümümüze göz atın!
Dijital pazarlama hizmetleri nelerdir? Dijital pazarlama hizmetleri, arama, sosyal medya ve ücretli kanallar gibi işletmenizin Online olarak pazarlanmasına veya reklamının yapılmasına yardımcı olan profesyonel hizmetlerdir. Baskı veya televizyon gibi geleneksel pazarlama kanallarına karşı yalnızca dijital kanallara odaklanırlar.
Dijital pazarlama ajansları ne tür hizmetler sunar? Her dijital pazarlama ajansı farklı Online pazarlama hizmetleri sunar.
Bununla birlikte, en yaygın (veya en çok talep gören) dijital pazarlama hizmetleri şunları içerir:
SEO
TBÖ
İçerik pazarlama
Sosyal medya pazarlamacılığı
Sosyal medya reklamcılığı
Eposta pazarlama
Web tasarımı ve web geliştirme
Tam hizmet veren bir Online pazarlama ajansıyla çalışıyorsanız, genellikle daha fazla hizmet sunarlar. Bu hizmetler, size dönüşüm oranı optimizasyonu veya programatik reklamcılık gibi daha özel dijital pazarlama stratejileri sağlar .
Bu web sitesi pazarlama hizmetlerinin bazı örnekleri şunları içerir:

Hesap bazlı pazarlama
Coğrafi çit reklamcılığı
ADA uyumluluğu web tasarımı
Amazon pazarlama
Dijital pazarlama kampanyanızın başlangıcında bu hizmetlere ihtiyacınız olmasa bile, bunları sunan bir ajansla ortak olmak kullanışlıdır. Bu şekilde, bu hizmetleri kullanmaya veya denemeye hazır olduğunuzda, ikinci, üçüncü veya dördüncü bir acente bulma ve işe alma zahmetine girmeden yapabilirsiniz.

Dijital pazarlama hizmetlerinin maliyeti nedir?

Dijital pazarlama hizmetlerinin fiyatları, büyük ölçüde hizmetlerin sayısına ve seçtiğiniz hizmet planına bağlıdır. Bununla birlikte, ortalama olarak, küçük ve orta ölçekli işletmeler , profesyonel Online pazarlama hizmetlerine ayda yaklaşık 2500 ila 12.000 Türkiye Doları arasında yatırım yapacak .

Bir dijital pazarlama ajansını nasıl seçerim?

Aşağıdaki ipuçlarını izleyerek işletmenizin en iyi dijital pazarlama ajansını işe almasına yardımcı olabilirsiniz :
Online pazarlamayla hedeflerinizi (veya neyi başarmak istediğinizi) ana hatlarıyla belirtin
İhtiyaç duyduğunuz dijital pazarlama hizmetlerinin bir listesini oluşturun
Online pazarlama için aylık bütçenizi belirleyin
Bütçenizi karşılayan ve ihtiyacınız olan hizmeti sağlayan ajansların bir listesini oluşturun
Nitelikli her ajansın incelemelerini, referanslarını ve örnek olay incelemelerini inceleyin
Ajansın müşteri başarısını nasıl ölçtüğünü ve raporladığını araştırın
İşletmenizle nasıl uyum sağladıklarını görmek için ajansla bire bir sohbet edin
Online pazarlama yoluyla ajansın büyümesini ve başarılarını araştırın
Genel olarak, şu özelliklere sahip bir dijital pazarlama hizmeti sağlayıcısı kiralamak istiyorsunuz:
Bu özellikleri bünyesinde barındıran bir ajans seçtiğinizde, SpaceFor gibi ekibinizin bir uzantısı olan bir ajansla çalışırsınız. İşletmenize değer veren bir ortak edinirsiniz. Sorularınıza yanıt verirler, başarı stratejinizi yapılandırırlar ve şirketinizin büyümesine yardımcı olurlar.
Tüm dijital pazarlama hizmetleriniz için SpaceFor'u seçin İster tüm günlük Online pazarlama faaliyetlerinizi yürütecek bir ortak arıyor olun, ister web sitenizi yeniden tasarlamaya yardımcı olacak birini arıyor olun, SpaceFor size yardımcı olabilir.
Deneyimimiz, bilgimiz ve dönüşüm odaklı yaklaşımımız bizi dijital pazarlama firmanız için ideal seçim haline getiriyor ve müşterilerimizin başarısına kendimizi adadık. İşletmeniz için sonuç getirecek bir dijital satış stratejisi oluşturabiliriz .
İş Ortağımız Olun!

PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN!

Harika bir ekibin projenizi kendi projesi gibi sahiplenmesi ve sizin için inanılmaz işler yapmasını ister miydiniz?

Teklif Al

Bize 👋 Merhaba Deyin!

Özel ihtiyaçları için özel çözümler arayan kartuscenter.com e-ticaret altyapısı olarak SoaceFor E-commerce'i tercih ediyor!
Kartuscenter altyapısı olarak spacefor.net'i tercih etti.
Spacefor Dijital Hizmetler
SpaceFor.net E-ticaret, Web Yazılım, Tasarım
SpaceFor

Dijital Pazarlama Hizmetimiz

Peki, dijital pazarlama tam olarak nedir ve farklı dijital pazarlama kanalı türleri nelerdir? Sorduğunuza sevindik. Dijital pazarlama, web üzerinden yapılan her türlü tanıtım faaliyetidir. Buna pazarlama hizmetleri listemizdeki her şey dahildir:

Dijital rekabet analiz hizmetimiz

Dijital Rekabet

SpaceFor ile ayrıntılı bir rekabet analizi ile, belirleyecektir Güçlü Yönler , Zayıf Yönler , Tehditler ve Fırsatlar dijital pazarlama açısından da dahil herhangi boşlukları kapatmak ve önde rekabet olsun alabilir işlem yapılabilir analizler gelen. Online varlığınızı ve performansınızı nasıl iyileştirebileceğiniz konusunda size özel öneriler sunacağız.

İçerik Pazarlama Hizmetimiz

İçerik Üretmek

Açılış sayfaları, blog gönderileri, e-kitaplar, e-posta bültenleri, teknik incelemeler ve daha fazlası dahil olmak üzere alakalı ve değerli içeriğin oluşturulması ve dağıtılması yoluyla hedef kitlenizi çekin, edinin ve onlarla etkileşime geçin. Profesyonel, yazarlarımız Online sitelerinizi yada mecralarınızı artıracak ve sizi otorite olarak belirleyecektir.

E-Posta Pazarlama Kampanyaları

E-Posta Pazarlama Kampanyaları

İşletmenizi büyütmenin uygun maliyetli bir yolunu mu arıyorsunuz? Profesyonel e-posta pazarlamacılarımız, özel haber bültenleri göndererek işletmenizin potansiyel müşterilerinizin ve mevcut müşterilerinizin aklında kalmasına yardımcı olur.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Tıklama başına ödeme reklamcılığının kontrolü gibi, ancak Google Ads'ten (önceden AdWords) daha uygun maliyetli bir şey mi istiyorsunuz? Facebook'ta hiper hedefli bir reklam kampanyası deneyin! Neden? Çünkü Facebook, İnstagram , Twitter, İnstagram , Online olarak geçirilen her altı dakikada bir ve mobil cihazlarda geçirilen her beş dakikada bir hesaplıyor.

Dönüş Oranı Optimizasyonu

Dönüş Oranı Optimizasyonu

Web sitenizin ziyaretçileri ne kadar iyi dönüştürdüğünü biliyor musunuz? Dönüşüm oranı uzmanlarımız, ziyaretten potansiyel müşteriye dönüşüm oranlarınızı iyileştirmek için testler uygulayacaktır. Çeşitli sektörlerden şirketlerin web sitesi dönüşüm oranlarını ikiye, üçe ve hatta dört katına çıkarmalarına yardımcı olduk.

Tıklama Başına Ödeme (PPC) Hizmetimiz

Tıklama Başına Ödeme (PPC)

Online deneyimlerin %97'si bir arama motoruyla başlar, ancak tıklamaların %41'i arama sonuçları sayfasındaki ilk üç ücretli reklama gider . Tıklama başına ödeme, web sitenize daha fazla (nitelikli) ziyaretçi çekmenin ve daha fazla potansiyel müşteri ve satış elde etmenin harika bir yoludur.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Hizmetimiz

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Daha fazla trafik, potansiyel müşteri ve satış elde etmek mi istiyorsunuz? Online deneyimlerin %93'ünün arama motorlarıyla başladığı yerden başlayın. Uzun vadeli otoritenizi artırın ve arama motoru optimizasyonu (SEO) ile daha nitelikli web sitesi trafiği, potansiyel müşteriler ve satışlar elde edin.

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetimiz

Sosyal Medya Pazarlamacığı

Yetişkinlerin %81'inin en az bir sosyal medya profili var ve ortalama bir kullanıcı günde en az iki saatini sosyal medya sitelerinde geçiriyor. Neden işinizi sosyal medya pazarlama kampanyalarıyla tanıtmak istemezsiniz? Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram ve daha fazlasını içeren sosyal medya pazarlama kampanyalarınızı bugün başlatın.

Vide Pazarlama hİZMETİMİZ

Vide Pazarlama

Videonun arama sonuçlarında organik olarak sıralanma olasılığı metin sayfalarına göre 50 kat daha fazla ve 2019 itibarıyla video , küresel internet trafiğinin %80'ini ve Türkiye'deki Online trafiğin %85'ini oluşturacak. Ne için bekliyorsun? Web sitenizi geliştirin, markanızı farklılaştırın ve Online videolarla daha fazla potansiyel müşteri elde edin!

Markalaşma ve Yaratıcılık Hizmetimiz

Markalaşma ve Yaratıcılık Hizmeti

İşletmenizin büyüklüğü, sektörü veya konumu ne olursa olsun, güçlü, etkili ve uyumlu bir marka stratejisi ve tasarımı, şirketinizin kalitesini, güvenilirliğini, değerini ve deneyimini aktarmanıza yardımcı olur. Ürün ve hizmetlerinizi pazarlamak söz konusu olduğunda, güçlü bir markaya sahip olanlar muazzam bir rekabet avantajına sahiptir.

Strateji ve Analitik Danışmanlık Hizmetimiz

Strateji ve Analitik Danışmanlık

Şirketinizin kendi bünyesinde bir pazarlama ekibi var, ancak yine de dijital pazarlama ve SEO uzmanlığından mahrum mu hissediyorsunuz? Kurumsal düzeyde bir şirketiniz olsun, büyük bir dernek yönetin veya büyük bir organizasyonda pazarlama ekibinin başına geçin, özel tasarlanmış strateji ve analitik danışmanlığı tam da ihtiyacınız olan şey olabilir! Bizimle iletişime geçin ve danışmanlığa ihtiyacınız olduğunu belirtin.

Yerel Seo Hizmetimiz

Yerel Seo

Tüketicilerin %97'si yerel hizmetleri bulmak için İnternet'e giriyor ve akıllı telefon kullanıcılarının %82'si yerel bir işletme ararken bir arama motoru kullanıyor. Onlarla nasıl bağlantı kuruyorsunuz? Ülkedeki en iyi yerel SEO şirketlerinden birinden yerel arama motoru optimizasyonu (SEO) ile. Müşterileriniz işletmenizi arıyor; bırakın SpaceFor sizi bulmalarına yardımcı olsun.

image

100'den fazla şirket, daha fazla web sitesi trafiği, potansiyel müşteri ve satış oluşturmalarına yardımcı olmak için SpaceFor'a güveniyor. Sunduğumuz bireysel hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için yukarıdaki bağlantıları ziyaret edin veya bugün internet pazarlama şirketimizle iletişime geçin ve size sizin için neler yapabileceğimizi gösterelim! Web siteniz bir numaralı satış ve pazarlama aracınız olmalıdır.


Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlamanın gerçek tanımı nedir? Özetle, dijital pazarlama - çevrimiçi pazarlama olarak da bilinir - çevrimiçi medya kanalları aracılığıyla gerçekleştirilen tüm pazarlama ve katılım etkinlikleri için kullanılan genel bir terimdir. Dijital pazarlamanın rolü, bulunmanıza, fark edilmenize, potansiyel müşteriler elde etmenize ve ardından bu potansiyel müşterileri satışa ve geri dönen müşterilere dönüştürmenize yardımcı olmaktır.


Neden Dijital Pazarlama?

Türkiye'deki tüketicilerin yaklaşık %97'si yerel ürün ve hizmetleri bulmak için İnternet'e giriyor. Onlarla bağlantı kurmak ve potansiyel müşterileri ve satışları artırmak istiyorsanız, onlarla zamanlarını geçirdikleri yerde - çevrimiçi olarak buluşmalısınız.


Gelen Pazarlama Nedir?

Gelen pazarlama, içerik pazarlaması, tıklama başına ödeme (PPC) reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve potansiyel müşterileri / müşterileri tam bir ilgi veya niyet anında çeken veya çeken sosyal medya gibi pazarlama stratejilerini ifade eder. Gelen pazarlama stratejileri, (genellikle istenmeyen) mesajları ileterek insanları kesintiye uğratan (genellikle ilgisiz) reklam panoları, soğuk arama, doğrudan posta, yazılı, radyo, ticari gösteriler, TV vb.


Sosyal Medya Denetimi

SpaceFor sosyal denetimi, metodolojimizde çok önemli bir adımdır. Ekibimiz, sosyal varlığınızın mevcut durumu hakkında derin bir anlayış geliştirmek için tüm sosyal medya ölçümlerinizi, içeriğinizi ve markalamanızı tüm platformlarda kapsamlı bir şekilde gözden geçirecektir. Değerlendirmenin belirli unsurları arasında mevcut faaliyet, takip boyutu, topluluk katılım uygulamaları, marka estetiği ve sosyal varlık envanteri yer alır. Ardından bu bulguları, hedef kitlenizin katılımını artırmanıza ve sosyal takipçi sayınızı büyütmenize yardımcı olacak sağlam bir stratejik plan geliştirmek için kullanacağız.


Hangi Sosyal Medya Platformu

SpaceFor sosyal ekibi, müşterilerimizin bulunduğu tüm büyük sosyal medya kanallarını kullanma konusunda uzmandır. Buna Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest ve LinkedIn dahildir. Ancak tüm bu platformlarda sizi destekleyecek araçlara sahip olmamız, bunların hepsinde olmanız gerektiği anlamına gelmez. Endişelenme! Hangilerinin hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı olacağını belirlemenize yardımcı olabiliriz.


Sosyal medya Topluluk Yönetimi

Topluluk yönetimi, esasen markanızın sosyal medya sayfalarının gözetimi ve bakımıdır. Bu, yorumlara yanıt vermeyi veya olumsuz yorumları sessize almayı, diğer ilgili markaları takip etmeyi ve yeni içerik yayınlamayı içerebilir. Yeterince basit görünüyor, ancak özellikle etkili bir şekilde yapmak için çok zaman alan bir etkinlik olabilir. Ekibimiz bu tür sosyal medya yönetimi konusunda deneyimlidir ve markanızın hedef kitlenizle en özgün şekilde etkileşim kurmasını sağlayabilir.

Link Oluşturma Avantajları

Yüksek yetkili web sitelerinden sabit bir trafik akışı elde edin ve tüketici güveninizi artırın. İnternet pazarlama ajansımız, sayfa içeriğinizi etkili kişilerin göreceği yerlere koymak için ücretli reklamlardan, sponsorluklardan ve işbirliklerinden yararlanır. Stratejik konuk bloglarını kullanıyoruz, benzersiz, ilgi çekici içerik yayınlıyor, verilere dayalı infografikler dağıtıyor ve sosyal medya katılımınızı artırıyoruz. Bu şekilde, daha fazla satış sağlayan kaliteli geri bağlantılar oluşturuyoruz.


SpaceFor İnternet Pazarlama Ajansı, yeni müşteriler çekmek için duman ve aynalara güvenmeyen dinamik, çok yönlü ve tam hizmet bir dijital pazarlama ajansıdır . Bunun yerine SpaceFor, web sitemize yeni müşteriler çekmek için kendi arama motoru optimizasyonuna (SEO) ve pazarlama becerilerine güveniyor.
Biz statik bir şirket değiliz. Kendimizi belirli sektörlerle sınırlamıyoruz. SpaceFor, herhangi bir sektördeki her büyüklükteki şirkete yardımcı olmak için özel bir web sitesi oluşturmak ve birden çok dijital pazarlama hizmetini kullanmak için deneyim ve profesyonellere sahiptir .
En İyi Dijital Pazarlama Hizmetleri
Dijital Pazarlama Hizmetleri
Diğer pek çok ajans, herkese uyan tek bir yaklaşıma güveniyor ve çoğu zaman size caddenin aşağısındaki rakibinizle aynı stratejiyi ve çerez kesici web sitesini sunuyor.
SpaceFor, özelleştirilmiş dijital pazarlama hizmetleri ve benzersiz iş gereksinimlerinizle uyumlu bir plan oluşturmak için sizinle birlikte çalışır. Sadece stratejileri körü körüne uygulayan bir ajans değil, ekibinizin bir uzantısı, pazarınızı ve hedeflerinizi anlayan bir ortak oluyoruz.
Satışları kapatmak için ışıltı ve cazibeyi kullanan ve sonra gerçekleştiremeyen diğer birçok ajansın aksine, SpaceFor müşteri ilişkilerine ve sonuçlarına odaklanır . Yanlış sözler değil, her zaman içerik sunarız ve bütçenizi en üst düzeye çıkararak en fazla yatırım getirisini (ROI) elde etmenizi sağlar.
Bizim incelemeleri ve yorumları konuşsun. İşinizi her gün aydan aya sözleşmelerle kazanıyoruz.
SpaceFor'un sunduğu çok çeşitli dijital pazarlama hizmetlerine aşağıdan bir göz atın. İşletmenize nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin !
Dijital pazarlama hizmetleri, her büyüklükteki işletmeye markalarını 7 gün 24 saat düşük bir maliyetle pazarlama fırsatı sunar. Bir dijital pazarlama şirketi, girişimlerden orta ölçekli şirketlere ve çok lokasyonlu şirketlere kadar, niş pazar erişiminizi, zaman farkları veya konumdan bağımsız olarak hedef müşterilerinize mal ve hizmetler sunmak için genişletmenize yardımcı olur.
Bir internet pazarlama ajansını işe almak, mevcut müşterilerinizle sağlam bir ilişki sürdürürken potansiyel müşterilerinize ulaşmanın en iyi yollarından biridir. İşletmenizin güçlü bir dijital varlığı olduğu sürece, müşterileriniz sizi her zaman bulacaktır.
2005 yılından bu yana, dijital pazarlama şirketimiz dönüşüm hedeflerine ulaşmak için Amerika Birleşik Devletleri'ndeki yüzlerce işletme ile ortaklık yapmaktadır . Yıllar boyunca, müşterilerimize bir dizi özel dijital pazarlama hizmeti sağladık ve aşağıdaki sonuçları elde ettik:
Birim Satışları
Dijital pazarlama ajansımız, tüm çevrimiçi pazarlama çabalarımızın karlı sonuçlar vermesini sağlamak için sistematik bir yaklaşım izlemektedir. Bugün SpaceFor'ın internet pazarlama hizmetlerinden yararlanın ve müşteri kazanma ve elde tutma oranlarınızı artırmanıza yardımcı olalım.
HADİ KONUŞALIM
SpaceFor'ın Dijital Pazarlama Hizmetleri
Bir Sektör Lideri Olarak Marka Tanınırlığı Oluşturun ve Karlılığı Artırın

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)


Dikkatli anahtar kelime araştırması ve beyaz şapka SEO uygulamaları sayesinde, daha yüksek organik sıralamalar elde etmenize ve arama sonuçlarında daha fazla görünürlük elde etmenize yardımcı olabiliriz. İnternet pazarlama şirketimiz Google Search Console ile kapsamlı anahtar kelime araştırması yapar, sayfa içi ve sayfa dışı optimizasyon yapar ve sonuçlarınızı takip eder. Bu uygulamalar, yüksek kaliteli potansiyel müşterileri ve trafiği çekmemize ve dijital pazarlama çözümlerinizin bir parçası olarak dönüşümlerinizi artırmamıza olanak tanır.

Teknik SEO


Noktasal teknik SEO ve internet pazarlama hizmetleriyle güçlü bir çevrimiçi temel oluşturun. Teknik SEO uzmanlarımız tarama hatası raporları çalıştırır, HTTPS durum kodlarınızı kontrol eder, site hızınızı optimize eder, yönlendirmeleri denetler ve yinelenen içeriği ortadan kaldırır. Bunu yaparken, web sitenizin taranabilirliğini ve dizine alınabilirliğini artırırız. Ayrıca web sitenize yapılandırılmış veri işaretlemesi ekleriz ve ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize bağlı olarak site geçişini kolaylaştırırız.

Özel Web Sitesi Tasarımı


İşletmenizin benzersiz değer önerilerini vurgulayan profesyonel bir özel web tasarımıyla hedef kitlenizin dikkatini çekin. Dijital pazarlama şirketimiz, belirli niş pazarlar için özel web siteleri oluşturma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir WordPress uzman ekibine sahiptir . Sektör taleplerinizi analiz ediyor, ADA uyumlu web siteleri tasarlıyor ve sürekli site bakımı sağlıyoruz. Bu internet pazarlama hizmetleri, markanız hakkında olumlu bir ilk izlenim yaratmak için tasarlanmıştır.

Video Prodüksiyonu


Video pazarlama, doğru yapıldığında güçlü ve ilgi çekicidir. Videolu hikaye anlatımı, markanızı bir sonraki seviyeye taşıma ve müşteri katılımınızı büyük bir hızla artırma gücüne sahiptir. Etkileyici, SEO için optimize edilmiş video içeriği ile müşterilerinizin dikkatini çekin ve çevrimiçi toplulukta heyecan yaratın. Konum keşif ve senaryo yazımından hareketli grafik oluşturmaya ve video düzenlemeye kadar her şeyi ele aldık.

Amazon Pazarlama Hizmetleri (AMS)


Amazon'da bulunmak kolay değil! Rekabet şiddetli ve yoğun, bu nedenle AMS stratejinizi güçlendirmek için doğru dijital pazarlama şirketini bulmanız gerekiyor. SpaceFor'da ürünlerinizin bu devasa pazarda bulunmasına yardımcı oluyoruz. Amazon pazarlama uzmanlarımız , değerli sonuçlar sunmak için en iyi Amazon SEO , Amazon PPC ve Amazon vitrini ve marka uygulamalarını birleştirir. Reklam satış maliyetinizi (ACoS) düşürmek için anahtar kelime stratejinizi geliştiriyor ve ürün listelemelerinizi optimize ediyoruz.

Eposta pazarlama


Her gün işletmelerden kaç e-posta siliyorsunuz? SpaceFor'ı seçin ve e-posta pazarlama kampanyalarınızın öne çıkmasını ve işletmeniz için çalışmasını sağlayalım. E-postalarınızı spam klasörlerinden uzak tutmak ve müşterilerinizi istediğiniz işlemi yapmaya teşvik etmek için kişiselleştirilmiş e-posta bültenleri oluşturuyoruz. Ekibimiz abone listenizi oluşturur, e-posta kampanyalarını teslimattan önce test eder, içeriğinizde güçlü kelimeleri kullanır ve e-postalarınızda merak boşluğu yaratır.

Bayilik SEO


SpaceFor'un franchise SEO hizmetleriyle pazar erişiminizi artırın ve marka itibarınızı artırın . Ekibimiz, ideal beklentileriniz ve hizmet konumunuz etrafında bir franchise pazarlama planı oluşturur. İşletme listelerinizi talep ediyor ve optimize ediyoruz, coğrafi olarak değiştirilmiş hizmet sayfaları ve blog gönderileri yayınlıyoruz, marka tutarlılığı sağlıyoruz ve en iyi müşterilerinizden olumlu çevrimiçi incelemeler alıyoruz. Bu şekilde, tüm franchise alanlarınızı yönetmenize ve tanıtmanıza ve yüksek yerel sıralamalar elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Sosyal medya pazarlamacılığı


Sosyal medyada kitlenizi genişletmeye ve pazarlamaya hazır mısınız? İşletmenizin büyümesine ve takipçilerinizin ilgisini çekmesine yardımcı olmak için sosyal medya kampanyaları oluşturuyoruz. Dijital pazarlama ajansımız, hedeflerinizi belirler, rakip kıyaslama yapar ve müşterilerinizin çevrimiçi davranışını değerlendirir. Veri ve analitiği kullanarak , işletmenize özel sosyal medya marka yönetimi ve ücretli reklam stratejileri geliştiriyoruz.

İçerik yazma


Web sitenizin içeriği çok önemlidir: SEO'nuzun temeli ve birçok insanın sitenizi ziyaret etmesinin nedeni budur. İçerik oluşturma işleminizi SpaceFor'a emanet edin, biz de onu hassas bir şekilde yazalım. İçerik uzmanlarımız, içerik geliştirirken Google standartlarına uymamızı sağlamak için en son haberleri ve pazar trendlerini takip eder. Etkileyici, yüksek performanslı anahtar kelimeler kullanan, görüntüleri birleştiren ve kolay okumayı teşvik etmek için yazılarınızı yapılandıran başlıklar yazıyoruz. e-Ticaret Pazarlama E-ticaret sektörü, yıllık gelirde yüzde 23 gelir elde ediyor. Ürünlerinizi tanıtmak ve müşterilerinize günün her saati kolaylık sunmak için e-ticaret işindeki bir dizi fırsattan yararlanın. İnternet pazarlama şirketimiz, web sitenize dönüşüm hunisinin en üstündeki trafiği çekmek için e -Ticaret SEO ve e-Ticaret PPC çözümleri sunar. Daha fazla ürün incelemesi oluşturuyor, ürün sayfalarınızı optimize ediyor ve pazarlama stratejilerinizi müşteri ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştiriyoruz.

e-Ticaret Web Tasarımı


SpaceFor'da, e-ticaret web tasarımının nüanslarını anlıyoruz. Çevrimiçi ürün sattığınızda, web sitenizin tasarımı başarısı için çok önemlidir. Baymard Institute tarafından yapılan bir araştırmaya göre, optimize edilmiş bir ödeme tasarımına sahip e-ticaret web siteleri dönüşümlerde yüzde 35'lik bir artış sağlayabilir . İnternet pazarlama ajansımızla ortak olun ve rekabet avantajlarınızı vurgulamanıza ve alışveriş sepetinizin terk edilmesini azaltmanıza yardımcı olalım.

Yerel SEO


İstatistikler, çevrimiçi olarak yerel işletmeleri arayan tüketicilerin yüzde 88'inin 24 saat içinde bir mağazayı arayacağını veya bir mağazayı ziyaret edeceğini gösteriyor. SpaceFor'ın dijital pazarlama hizmetleriyle ideal müşterilerinizi çekin ve daha fazla potansiyel müşteri ve satış oluşturun. İnternet pazarlama şirketimiz adınızın, adresinizin ve telefon numaranızın (NAP) tutarlılığını sağlar, konum sayfalarınızı geliştirir ve yerel bağlantı kurma işlemi gerçekleştirir. Ayrıca, izleyicilerinizin aklında kalmak için sosyal medya platformlarından yararlanıyoruz.

Web Tasarımı ve Geliştirme


SpaceFor, iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan ve dijital pazarlama kampanyalarınızı destekleyen özel, mobil kullanıma hazır ve arama motoru için optimize edilmiş web siteleri oluşturur. Önemli site öğelerinizi vurgulamak ve sayfa ziyaretçilerini istediğiniz eylemi gerçekleştirmeye teşvik etmek için görsel bir hiyerarşi oluşturuyoruz. Web tasarım uzmanlarımız net harekete geçirici mesajlar (CTA'lar) kullanır, karusellerden ve dönen kaydırıcılardan kaçınır, form alanlarını basitleştirir ve kişiliğiniz için içerik oluşturur.

Tıklama Başına Ödeme (PPC) Yönetimi


Veriye dayalı bir PPC kampanyasıyla müşterilerinize hızlı ve hassas bir şekilde ulaşın. PPC Uzmanlarımız AdWords sertifikalıdır, böylece kampanyanızın profesyonellerin elinde olduğunu bilerek içiniz rahat edebilir. Ekibimiz hedeflenen reklam kopyaları oluşturur, teklif stratejilerinizi ve cihaz hedefleme taktiklerinizi optimize eder ve her bir anahtar kelime için YG'nizi izler. Ayrıca, ürünlerinizi tanıtmak ve yüksek hacimli potansiyel müşteriler ve trafik çekmek için sezon trendlerinden yararlanıyoruz.

Çevrimiçi İtibar Yönetimi (ORM)


Yorumlarınız ve çevrimiçi itibarınız çevrimiçi başarınızı artırabilir veya bozabilir. İnternet pazarlama ajansımızın yardımıyla itibarınızı artırın ve ödülleri toplayın. İnceleme oluşturma , inceleme izleme ve yanıt yayınlama taktiklerini gözden geçirme işlemlerinizi iyileştirmek için Rize Reviews ile ortaklık yapıyoruz . Ekibimiz, ORM uygulamalarınızı kolaylaştırmak ve daha olumlu eleştiriler elde etmek için son teknoloji çevrimiçi itibar yönetimi yazılımını kullanır.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO)


Sitenize ziyaretçi çekmek savaşın sadece yarısıdır. Dönüşüm optimizasyonu, sitenizin onları müşterilere dönüştürmek için hazırlanmasını sağlar. SpaceFor'ın CRO hizmetleriyle daha fazla sayfa ziyaretçisini satış hunisinin altına taşıyın ve dönüşüm oranınızı artırın. Dijital pazarlama şirketimiz, web sitenizi mobil ve sesli arama için optimize eder, karmaşık olmayan açılış sayfaları oluşturur, doğrulanmış ödeme sistemlerini yerleştirir ve daha iyi dönüşümler sağlamak için sitenizde gezinmeyi basitleştirir.

Ağ sağlayıcısı


Yeni web sitenizi barındırmak için güvenli ve güvenilir bir şirkete ihtiyacınız var. SpaceFor ile gidin ve bunun için endişelenmenize gerek kalmayacak. Dijital pazarlama ajansımız ağ izleme, sistem yedekleme ve geri yükleme, kötü amaçlı yazılım tarama ve kaldırma, dosya yönetimi ve WordPress hızlandırma sağlar. Ayrıca, site güvenliğinizi artırmak için sınırsız bant genişliği ve veri aktarımı, Dağıtılmış Hizmet Reddi (DDoS) önleme ve ücretsiz Güvenli Yuva Katmanı (SSL) sertifikası sunuyoruz.

Neden Dijital Pazarlama Hizmetlerini Kullanmalı?

Çevrimiçi pazarlama endüstrisi, benzeri görülmemiş bir hızla büyüyor. EMarketer'a göre, Türkiye'deki işletmeler dijital reklamcılığa 90 milyar dolardan fazla harcıyor . Zamanını ve kaynaklarını çevrimiçi pazarlamaya yatıran daha fazla şirket ile eski reklam taktiklerinize güvenmek müşterileri kazanmak için yeterli değildir. Değer odaklı internet pazarlama hizmetleriyle satış hacminizi artırın ve sağlam bir dijital temel oluşturun.

BrightTALK tarafından sunulan bir araştırma , pazarlama profesyonellerinin yüzde 42'sinin kaliteli veri eksikliğini müşteri adayı oluşturmanın önündeki en büyük engel olarak gördüklerini gösteriyor. Güvenilir bir internet pazarlama şirketinin yardımıyla, müşteri yolculuğunuzun ve rekabetinizin bütünsel bir görünümünü elde edebilirsiniz.
Yatırımınızı, ölçülebilir sonuçlar sağlamayan pazarlama tekniklerine harcamayın. Bugün SpaceFor İnternet Pazarlama Ajansı ile ortak olun ve hedeflenen dijital pazarlama çözümlerimizle pazar hakimiyetinizi oluşturun.

SpaceFor ile Çalışma Avantajları

Müşterilerimize üst düzey hizmetler sunmak için en yetenekli iş ekibimiz ve mühendislerimiz, en son teknolojilere ve en verimli metodolojilere güveniyoruz.

service

Web Yazılım

Müşterilerimiz için son derece sağlam web uygulaması çözümleri sunmak için geniş bir teknoloji yelpazesi sunuyoruz.

service

Mobil Yazılım

Yerel, karma ve platformlar arası mobil uygulamalar oluşturma konusunda olağanüstü bir deneyime sahibiz.

service

Masaüstü Yazılım

Müşterilerimiz için masaüstü uygulamalar oluşturma konusunda olağanüstü bir deneyime sahibiz.Kurumsal kimlik nedir?

Kurumsal kimlik, bir şirketin logolardan sosyal medya varlıklarına ve kırtasiye ürünlerine kadar uzanan tüm görsel yönlerini ve tasarım öğelerini içerir. Güçlü bir kurumsal kimlik sayesinde marka imajı anında tanınır ve bu müşterilerde kalıcı bir izlenim yaratır. Bu organizasyonların imajlarına nasıl öncelik verdiğini görmek için üç küresel firmanın kurumsal kimliğe bakışını araştırıyoruz.

Danışmanlık firmaları neden Spacefor'u seçiyor?

Büyük Dörtlü de dahil olmak üzere küresel danışmanlık firmaları, sunumlarının ve müşterilerine sunduğu raporların profesyonelliğini en üst düzeye çıkarmak ve bunları oluştururken zamandan tasarruf etmek için spacefor'yi kullanıyor. Çalışanlar, verimli bir şekilde çalışmak ve müşteri beklentilerini karşılamaya odaklanmak için yetkilendirilir . Danışmanlar, otomatik olarak uygulanan doğru biçimlendirme, tutarlı markalama ve yasal sorumluluk reddi beyanları ile slayt grupları, teklifler, sözleşmeler ve raporlar oluşturabilir. En iyi uygulama niteliğindeki belge şablonları, slaytlar ve elektronik tablolar gerçek zamanlı olarak dahili olarak paylaşılabilir ve bu da şirket genelinde üretkenliği artırır .

İş Ortağımız Olun!

PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN!

Harika bir ekibin projenizi kendi projesi gibi sahiplenmesi ve sizin için inanılmaz işler yapmasını ister miydiniz?

Teklif Al

Bize 👋 Merhaba Deyin!

Özel ihtiyaçları için özel çözümler arayan kartuscenter.com e-ticaret altyapısı olarak SoaceFor E-commerce'i tercih ediyor!
Kartuscenter altyapısı olarak spacefor.net'i tercih etti.
Spacefor Dijital Hizmetler
SpaceFor.net E-ticaret, Web Yazılım, Tasarım
Formunuz bize ulaştı..
Lütfen Formu Kontrol Ediniz.